Bakım ve Satış Sonrası Hizmetler

Kurumsal
JCB Servis
Bakım ve SSH
Talep Formu
Haberler
Referanslar
Galeri
Ekibimiz
İletişim

NEDEN JCB ORİJİNAL YEDEK PARÇASI

JCB  orijinal yedek parçaları, JCB şartnameleri esas alınarak tasarlanmıştır ve düzenli olarak test edilir. Düzenli olarak JCB orijinal yedek parçalarını kullanmak, makinanızın performansını koruma altına alır.

JCB’NİZE EN İYİ BİZ BAKARIZ

JCB bugün, 300'den fazla ürün imalatı dört kıtada 22 fabrikası, 11.000 kişiye istihdam sağlayan, 2.000 bayi depo yerleri olan mühendislik, tasarım , pazarlama, yönetim ve çevre ,gibi konularda 70'den fazla büyük ödül kazanmış bir markadır.

Makinanızı JCB servislerine emanet etmek bir çok garantiden faydalanmak demektir:

·         İleri teknolojideki parçaların kullanımı toplamda binlerce Patent

·         Mühendislik ve araştırmalarla desteklenmiş yüksek iş güvenliği sağlaması

·         Malzeme seçiminde ,üretim sürecinde ve denemelerin gerçekleşmesinde görev yapan 700 mühendis ve teknik uzman

·         Kullanışlı olması, estetik, ve onarım sırasında ideal montaj süresine sahip üstün tasarım

·         6 ay yedek parça garantisi. (*)

(*) Parça garantisi Kullanım hataları ve sarf malzemelerini kapsamamaktadır.

Servislerimizde uzman teknik elemanlardan oluşan ekip size en uygun çözümü sunmak için makinanızla ilgilenecek. Bu şekilde en iyi sonucu garantilemiş olacaksınız.

DİKKAT TEHLİKE :TAKLİT YEDEK PARÇA !!!

İş makinası sahibi olarak makinanıza takılacak yedek parçalara karar veren ve seçen sadece siz değilsiniz .Çoğu zaman onarım yapan kişi bu seçimi sizin adınıza yapar ve bu kişi yine sizin adınıza düşük kalitede hatta yasadışı taklit yedek parçaların kullanımına karar verebilir. Makinanız siz farkında olmadan taklit yedek parçalarla donatılmış olabilir…

Dikkatli olun… Taklit yedek parçalar orijinallere göre daha ucuzdur. Bu durumda daha fazla dikkatli olmalısınız. Çünkü dağıtıcı firmalar orijinal JCB ürünlerine göre daha ucuza ve daha düşük kalitede temin etmektedirler. Buna karşılık , müşterilere bu ürünleri orijinal parça fiyatından satmaktadırlar.Böylece müşteri iki kat zarar görmektedir.Hem taklit yedek parça alarak, hem de bu taklit parçaya orijinal parası ödeyerek…

Göz kamaştırıcı farlar,daha dayanıksız kaporta parçaları ,erken okside olan şasi parçaları, Uyumsuzluk nedeni ile kötü birleştirmeler, etkin olmayan flitreler ve frenler vb…  Çoğu zaman düşük ve standart dışı kalitedeki taklit markalı yedek parçalar çok büyük riskler taşıyabilmektedir.Ayrıca yan sanayi ürünler daha ucuz olması için cıva, kurşun ve krom gibi ağır metaller içerebildiğinden orijinal ürün kullanarak çevre dostu değerlere sahip çıkarsınız..

En iyi sonucun alacağınız orijinal yedek parçaya ulaşmak için servislerimize gelmeniz yeterlidir.


zaman medya

  Copyright © antmak.com.tr