JCB Servis

Kurumsal
JCB Servis
Bakım ve SSH
Talep Formu
Haberler
Referanslar
Galeri
Ekibimiz
İletişim

SEKTÖRDEKİ EN İYİ SERVİS DESTEĞİ

Anında yardım için hazır olmak

Makinalarınızdan artık daha fazlasını bekliyorsunuz: daha fazla verimlilik, daha fazla güvenilirlik, daha fazla performans. Bu nedenle, üstün hizmet sizin için hayati önem taşıyor.

JCB, makinaların geliştirilmesine ve üretimine verdiği önemi, yaygın servis ağı aracılığı ile, bu makinaların korunması için de vermektedir.

Yaratıcı çözümleri ve geleceğe yatırımları ile müşterilerimizi memnun etmek için sürekli çalışan ürün destek ve satış sonrası hizmetler birimleri, özen ve kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.

Bütün hizmetlerimiz, konusunda en iyilerden oluşan, yerinde yani fabrikalarda eğitim almış JCB mühendisleri tarafından verilmektedir. Çalışma alanlarındaki hayati bilgileri, internet aracılığı ile ürün destek mühendislerine aktaran servis personelimiz, problemleri çözmek ve her zaman sizi kaldığınız yerden devam ettirebilecek seviyede uzmanlık bilgisine sahiptirler.

Yatırımlarınızı koruyoruz

SİF  2013 yılında açtığı Ankara Merkez Servis binasıyla yatırımlarına devam ediyor .Her zamanki  hedefi  HIZLI  ve KESİN çözüm olan  SİF  bu teknolojik ve çevreci binasıyla hem rakiplarine devam ediyor.

Hızlı servis felsefesiyle  İstanbul dada  SIF e ait olan  tam donanımlı USTA MOBİL araçlarıyla müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.SİF bölgesel konularda sorunlara daha hızlı çözüm bulmak adına Türkiye yi çalışan servis mühendisleri arasında paylaştırarak müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemiştir.

2014 yılı bu düşüncenin  devam edeceği ve katlanarak artacağı bir yıl olacaktır. Amaç  en kısa sürede  müşteriye ulaşmak ve  şikayetini gidermektir.

Bize güvenin

JCB orijinal yedek parçaları, güvenilirlik, performans ve sağlamlık özellikleri ile dünya çapında tanınmaktadır.

Beklenen yüksek standardları karşılayan, sizin ihtiyacınıza yönelik olarak mühendisler tarafından özenle dizayn edilen parçalar, çok hızlı bir online bilgisayar sistemi sayesinde JCB'nin etkileyici, yüksek otomasyona sahip Dünya Yedek Parça Merkezi'nden (World Parts Centre), dünyanın dört bir yanına sevk edilmektedir. 2013 yılında ise bu parçaların çoğu TÜRKİYE de  toplandı ve SİF iş Makinaları JCB distribütörleri arasında yedek parça cirosu en fazla olan firma ünvanını aldı.

Şimdide  bu güveni Livelink ile daha da güçlendirdik. Bakım zamanlarınız ve makinada mevcut olan arızalarınız bizimle beraber JCB ninde  gözleri önünde. Orijinal yedek parça ile bakımlarınızı siz planlamadan SİF Yetkili servislerinin kontrolünde. Size sözleştiğimiz zamanda bekliyorum demek kalıyor...

SİF İş Makinaları, JCB'nin verdiği destekle, Türkiye'de sayıları hergün artan yetkili servisleri ve gezici araçlarıyla, JCB standardlarında kaliteli yedek parça ve servis hizmeti vermektedir.

Size ister servis, ister yedek parça konularında destek verelim, hedefimiz sizin %100 memnuniyetinizdir. Bu, müşterilerimizi birinci sırada tutma sözümüzün bir parçasıdır.


zaman medya

  Copyright © antmak.com.tr